Ochrana osobních údajů

Domů / Ochrana osobních údajů
16 ledna 2024 0 Komentáře Klára Dvořáková

Úvod

Lázeňský Klub S se zavazuje k ochraně osobních údajů svých uživatelů. V této sekci naleznete důležité informace týkající se zpracování a ochrany vašich osobních údajů. V souladu s nařízením GDPR dbáme na to, aby byly osobní údaje zpracovávány transparentně, zabezpečeně a pouze pro účely, ke kterým nám byly poskytnuty. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím, abyste pochopili, jak s vašimi údaji nakládáme.

Zpracování osobních údajů

Osobní údaje jsou zpracovány v souladu s právními předpisy České republiky a Evropské unie. Zpracování osobních údajů zahrnuje sbírání, uchovávání, používání, prohlížení a odstraňování informací, které o vás jako o uživateli našich služeb máme. Sbíráme údaje, které jsou nezbytné pro poskytování našich služeb, jako jsou kontaktní informace a informace o vašich zájmech v oblasti lázeňství a wellness. Vaše osobní údaje jsou používány výhradně pro účely, ke kterým byly shromážděny, jako je například zasílání informací o nových nabídkách nebo úprava služeb na míru vašim potřebám.

Ochrana osobních údajů

Přijímáme veškerá technická a organizační opatření k zajištění bezpečnosti vašich osobních údajů. To zahrnuje ochranu proti neoprávněnému přístupu, ztrátě, zneužití nebo zničení. Naše bezpečnostní opatření jsou pravidelně přezkoumávána a aktualizována v souladu s technologickým vývojem. Důraz klade

Klára Dvořáková

Klára Dvořáková

Jsem Klára Dvořáková, odbornice na lázně. Pracuji jako lázeňská terapeutka v Karlových Varech, kde se specializuji na hydroterapii a wellness procedury. Mé zkušenosti mi umožňují psát o různých aspektech lázeňství, od historie po nejnovější trendy v lázeňských terapiích. Své publikace zaměřuji na popularizaci lázeňské kultury a jejího pozitivního vlivu na fyzické a psychické zdraví.

Napsat komentář