Podmínky používání

Domů / Podmínky používání
16 ledna 2024 0 Komentáře Klára Dvořáková

Úvod

Vítejte na webových stránkách Lázeňský Klub S. Tyto Podmínky používání (dále jen "Podmínky") se vztahují na veškeré služby a informace poskytované prostřednictvím webu www.club-s.cz. Používáním těchto stránek souhlasíte s těmito Podmínkami a zavazujete se je dodržovat. Pokud s Podmínkami nesouhlasíte, nejste oprávněni web používat. Podmínky používání mohou být kdykoli aktualizovány nebo změněny bez předchozího upozornění, je tedy vaší odpovědností pravidelně kontrolovat aktuální verzi Podmínek.

Obsah a autorská práva

Všechny informace, texty, obrázky, videa a další obsah zveřejněný na webových stránkách Lázeňský Klub S jsou chráněny autorským právem a jinými právy k duševnímu vlastnictví. Je zakázáno jakékoliv kopírování, distribuce, veřejné zpřístupnění či jiné využití obsahu těchto stránek bez předchozího písemného souhlasu vlastníka práv, Kláry Dvořákové. Výjimku tvoří pouze krátké citáty užité v souladu s autorským zákonem.

Odpovědnost

Webová stránka Lázeňský Klub S a její provozovatel neodpovídají za přesnost, úplnost ani aktuálnost informací poskytovaných na těchto stránkách. Informace zde poskytované slouží především pro obecné informační účely a neměly by být brány jako odborné poradenství či doporučení. Přestože je kladen důraz na to, aby všechny informace byly přesné a aktuální, vlastník webu ani provozovatel nezaručují, že zde poskytované informace budou vždy bezchybné.

Osobní údaje a ochrana soukromí

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Veškeré osobní údaje získané prostřednictvím webových stránek Lázeňský Klub S jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. Podrobné informace o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete v našem Dokumentu o ochraně osobních údajů. Pro jakékoli dotazy nebo žádosti ohledně zpracování vašich osobních údajů nás kontaktujte na email [email protected].

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek se na nás neváhejte obrátit. Kontaktní informace majitele webu:
Jméno: Klára Dvořáková
Adresa: Lázeňská 1, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika
Email: [email protected]

Klára Dvořáková

Klára Dvořáková

Jsem Klára Dvořáková, odbornice na lázně. Pracuji jako lázeňská terapeutka v Karlových Varech, kde se specializuji na hydroterapii a wellness procedury. Mé zkušenosti mi umožňují psát o různých aspektech lázeňství, od historie po nejnovější trendy v lázeňských terapiích. Své publikace zaměřuji na popularizaci lázeňské kultury a jejího pozitivního vlivu na fyzické a psychické zdraví.

Napsat komentář