Ochrana soukromí

Domů / Ochrana soukromí
16 ledna 2024 0 Komentáře Klára Dvořáková

Zásady ochrany osobních údajů

Lázeňský Klub S se zavazuje chránit soukromí našich zákazníků a uživatelů našich služeb. Tento dokument popisuje, jakým způsobem shromažďujeme, používáme a chráníme Vaše osobní údaje. Zpracování Vašich osobních údajů se uskutečňuje v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Rozumíme důležitosti ochrany osobních údajů a bereme svou zodpovědnost vážně.

V rámci provozu webové stránky club-s.cz shromažďujeme různé typy informací o našich uživatelích. To může zahrnovat informace, jako je Vaše jméno, kontaktní údaje, informace o Vašich návštěvách na naší stránce, včetně IP adresy, prohlížeče, času návštěvy a stránek, které jste navštívili. Důvodem shromažďování těchto informací je poskytování našich služeb, zlepšování kvality našeho webu, lepší porozumění potřebám našich uživatelů a nabízení personalizovaných služeb.

Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, jsou chráněny přísnými bezpečnostními opatřeními proti neoprávněnému přístupu. Používáme nejmodernější technologie a procesy, aby byly Vaše údaje v bezpečí. Vaše osobní údaje jsou uchovávány pouze po dobu nezbytně nutnou pro účely, pro které byly shromážděny.

Máte právo požádat o přístup k Vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání. Můžete také požadovat omezení zpracování Vašich osobních údajů nebo vznést námitky proti zpracování. K tomu můžete kdykoli kontaktovat vlastníka webu, Kláru Dvořákovou, na e-mailové adrese [email protected] nebo na poštovní adrese Lázeňská 1, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika.

Ochranu Vašeho soukromí bereme velmi vážně a jsme zde, abychom Vám pomohli s jakýmikoli dotazy nebo obavami týkajícími se Vašich osobních údajů. Vaše důvěra je pro nás nesmírně důležitá a chceme učinit vše, abychom ji zachovali.

Klára Dvořáková

Klára Dvořáková

Jsem Klára Dvořáková, odbornice na lázně. Pracuji jako lázeňská terapeutka v Karlových Varech, kde se specializuji na hydroterapii a wellness procedury. Mé zkušenosti mi umožňují psát o různých aspektech lázeňství, od historie po nejnovější trendy v lázeňských terapiích. Své publikace zaměřuji na popularizaci lázeňské kultury a jejího pozitivního vlivu na fyzické a psychické zdraví.

Napsat komentář